Y14559K31000T0R
MFR.Part #
Y14559K31000T0R
JLCPCB Part #
C4192509
Description
-55℃~+150℃ 200mW 9.31kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount