Y16259K31000T0R
MFR.Part #
Y16259K31000T0R
JLCPCB Part #
C4198293
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.31kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount