M55342E04B75E0RWS
MFR.Part #
M55342E04B75E0RWS
JLCPCB Part #
C4022806
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount