Y14553K32000T0R
MFR.Part #
Y14553K32000T0R
JLCPCB Part #
C4308095
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.32kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount