Y145550R0000A0R
MFR.Part #
Y145550R0000A0R
JLCPCB Part #
C4309616
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 50Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount