WSR5R2500DTB
MFR.Part #
WSR5R2500DTB
JLCPCB Part #
C4269446
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount