M55342K11B15E0RT5V
MFR.Part #
M55342K11B15E0RT5V
JLCPCB Part #
C4231478
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount