Y14553K66000B9W
MFR.Part #
Y14553K66000B9W
JLCPCB Part #
C4149448
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.66kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS