Y145549R9000B0R
MFR.Part #
Y145549R9000B0R
JLCPCB Part #
C3997728
Description
-55℃~+150℃ 200mW 49.9Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount