Y145525K0000T0R
MFR.Part #
Y145525K0000T0R
JLCPCB Part #
C3999945
Description
-55℃~+150℃ 200mW 25kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount