Y14553K92000T9R
MFR.Part #
Y14553K92000T9R
JLCPCB Part #
C4313073
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.92kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS