Y1455124R000Q9R
MFR.Part #
Y1455124R000Q9R
JLCPCB Part #
C4319669
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 124Ω 200mW ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS