Y14555K62000T9R
MFR.Part #
Y14555K62000T9R
JLCPCB Part #
C3972505
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.62kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS