Y145524K0000A0W
MFR.Part #
Y145524K0000A0W
JLCPCB Part #
C4150689
Description
-55℃~+150℃ 200mW 24kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount