Y145518K0000T0R
MFR.Part #
Y145518K0000T0R
JLCPCB Part #
C4190181
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount