Y145511K0000T0R
MFR.Part #
Y145511K0000T0R
JLCPCB Part #
C4245025
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount