Y1631556R780B9W
MFR.Part #
Y1631556R780B9W
JLCPCB Part #
C4309015
Description
-55℃~+150℃ 300mW 556.78Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS