Y1455100R000B0W
MFR.Part #
Y1455100R000B0W
JLCPCB Part #
C4297005
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount