Y16261K20000Q15R
MFR.Part #
Y16261K20000Q15R
JLCPCB Part #
C4019512
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount