Y1455100R000Q0W
MFR.Part #
Y1455100R000Q0W
JLCPCB Part #
C4233365
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW ±0.02% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount