Y145450K0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y145450K0000T0L
JLCPCB Part #
C1484024
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors