CP001047R00KE66
MFR.Part #
CP001047R00KE66
JLCPCB Part #
C19587818
Description
-65℃~+275℃ 10W 47Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS