Y0013100R000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0013100R000A9L
JLCPCB Part #
C1496468
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 2W ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS