Y1454103R903V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1454103R903V9L
Description
-55℃~+125℃ 103.903Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS