Y0093110R000B9L
MFR.Part #
Y0093110R000B9L
JLCPCB Part #
C1458447
Package
Plugin,D6.6xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS