Y1453103R903V9L
MFR.Part #
Y1453103R903V9L
JLCPCB Part #
C1493723
Description
-55℃~+125℃ 103.903Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS