RN60D5300FB14
MFR.Part #
RN60D5300FB14
JLCPCB Part #
C3433542
Description
-65℃~+175℃ 250mW 530Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors