Y145310K0000A0L
MFR.Part #
Y145310K0000A0L
JLCPCB Part #
C1477374
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors