CP000730R00KE66
MFR.Part #
CP000730R00KE66
JLCPCB Part #
C19488662
Description
-65℃~+275℃ 30Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS