Y145310K0000D0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y145310K0000D0L
JLCPCB Part #
C1469691
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 插件 Through Hole Resistors