RN55D1703FRE6
MFR.Part #
RN55D1703FRE6
JLCPCB Part #
C1769122
Description
-65℃~+175℃ 125mW 170kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors