CH0402-25RJFTA
MFR.Part #
CH0402-25RJFTA
JLCPCB Part #
C4095826
Description
-55℃~+155℃ 25Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS