H4P1K33DCA
MFR.Part #
H4P1K33DCA
JLCPCB Part #
C3428371
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS