Y144528K0000T0L
MFR.Part #
Y144528K0000T0L
JLCPCB Part #
C1483519
Description
-55℃~+125℃ 28kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors