Y144513K0000T0L
MFR.Part #
Y144513K0000T0L
JLCPCB Part #
C1481198
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors