Y145341K9400Q9L
MFR.Part #
Y145341K9400Q9L
JLCPCB Part #
C1483980
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 41.94kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS