Y14452K80000T0L
MFR.Part #
Y14452K80000T0L
JLCPCB Part #
C1481367
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors