Y1443400R000F9L
MFR.Part #
Y1443400R000F9L
JLCPCB Part #
C1487564
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 400Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS