Y1441400R000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1441400R000F9L
JLCPCB Part #
C1485393
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 400Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS