Y1453400R000F9L
MFR.Part #
Y1453400R000F9L
JLCPCB Part #
C1491456
Description
-55℃~+125℃ 400Ω 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS