Y1453400R000T9L
MFR.Part #
Y1453400R000T9L
JLCPCB Part #
C1476813
Description
-55℃~+125℃ 400Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS