Y144269K6500Q0L
MFR.Part #
Y144269K6500Q0L
JLCPCB Part #
C1493875
Description
-55℃~+125℃ 500mW 69.65kΩ Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS