Y144249K6500Q0L
MFR.Part #
Y144249K6500Q0L
JLCPCB Part #
C1494427
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 49.65kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS