RN60D1052FR36
MFR.Part #
RN60D1052FR36
JLCPCB Part #
C3523941
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors