Y14426K65000Q0L
MFR.Part #
Y14426K65000Q0L
JLCPCB Part #
C1492984
Description
-55℃~+125℃ 500mW 6.65kΩ Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS