Y144261K9000B0L
MFR.Part #
Y144261K9000B0L
JLCPCB Part #
C1484631
Description
-55℃~+125℃ 500mW 61.9kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS