ERL0562K000GKEK500
MFR.Part #
ERL0562K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3355157
Description
-65℃~+175℃ 125mW 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors