Y14426K19000B0L
MFR.Part #
Y14426K19000B0L
JLCPCB Part #
C1478223
Description
-55℃~+125℃ 500mW 6.19kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors