H4P133KDCA
MFR.Part #
H4P133KDCA
JLCPCB Part #
C1409221
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS