Y14424K07500B0L
MFR.Part #
Y14424K07500B0L
JLCPCB Part #
C1476456
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.075kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS